Data publikacji: 2016-07-28
Autor: Anna Górska
Dystans, dzielący Szklarską Porębę oraz Kłodzko (104 km), pokonany na rowerach w 1 dzień! 6 etap zaplanowanej trasy już za nami! Nasz cel jest coraz bliżej!

W środowy poranek (27.07) spotkała nas niezwykle miła niespodzianka. Nasi uczestnicy wyprawy rowerowej „W protezie na rowerze − bo liczy się droga” zostali zaproszeni na spotkanie z samym Burmistrzem Szklarskiej Poręby − Mirosławem Grafem. Bardzo dziękujemy za tak serdeczne ugoszczenie oraz wszelkie słowa wsparcia! Ponadto nasi główni bohaterowie mieli okazję udzielić wywiadów lokalnym mediom, zachęcając innych do zaangażowania się w naszą akcję. O tej wizycie napisał portal Szklarskiej Poręby.

Zobaczcie również video ze spotkania:

rowery_6.5

rowery_6.2

rowery_6.4

Po tak dobrze rozpoczętym dniu, nasza ekipa, naładowana dodatkową pozytywną energią, ruszyła w kolejny górski etap.  Trasę, zaplanowaną na 6 dzień wyprawy, Kamil i Ulrike pokonali w ekspresowym tempie, jednak nie obyło się bez drobnych kryzysów, z których nasi bohaterowie za każdym razem wychodzili obronną ręką.

rowery_6.3

Po kilku godzinach jazdy w niełatwych warunkach, po godz. 17.00 uczestnicy naszej wyprawy dojechali do Kłodzka. Tam czekał już ich tylko wypoczynek i spokojne ładowanie akumulatorów na kolejny dzień pełen wyzwań.

rowery_6.1

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI