Data publikacji: 2016-07-29
Autor: Anna Górska
W czwartek (28.07) uczestnicy naszej wyprawy rowerowej „W protezie na rowerze − bo liczy się droga” pomyślnie zakończyli kolejny, już siódmy etap. Zobaczcie, jak w skrócie wyglądał ich dzień.

Po ostatnich dwóch etapach jazdy po trudnych terenach górzystych i na długie dystanse, tym razem zaplanowaliśmy dla Kamila i Ulrike krótszą i zdecydowanie łagodniejszą trasę. Do pokonania mieli 82 km. Start zaplanowany był w Kłodzku, a meta w Prudniku.

rowery_7.5

Tego dnia do uczestników wyprawy dołączyła Patrycja Plewka, która pokonała na rowerze z naszą ekipą cały dystans, zaplanowany na 7 etap.

rowery_7.7

Po drodze do Prudnika uczestnicy wyprawy mieli zorganizowany jeden dłuższy postój w niezwykle urokliwej Nysie. Tam spotkali grupę wspaniałych dzieci, która powitała ich i pożegnała szerokimi uśmiechami. To spotkanie dodatkowo naładowało naszych bohaterów pozytywną energią i siłą do dalszej drogi!

rowery_7.4_Nysa

rowery_7.1

rowery_7.2

rowery_7.3

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI