Data publikacji: 2016-07-30
Autor: Anna Górska
W piątek (29.07) minął dokładnie tydzień, odkąd Kamil i Ulrike wystartowali na rowerach w szczytnym celu. Za nami już 885 km, przed nami jeszcze 1131 km.

Tego dnia uczestnicy naszej wyprawy rowerowej „W protezie na rowerze − bo liczy się droga” mieli do pokonania dystans 94 km, prowadzący z Prudnika do Jastrzębia Zdroju, z dłuższym postojem w Raciborzu. Na trasie spotkaliśmy się z telewizją z Opola, której nasi główni bohaterowie udzielili wywiadów, opowiadając, po co jadą tyle kilometrów przez Polskę i zachęcając innych do wsparcia rowerowej akcji.

rowery_8.3

rowery_8.4

rowery_8.5

Po raz kolejny nasi bohaterowie udowodnili, że nie straszne są im żadne przeszkody i ograniczenia! W strugach deszczu pokonali następny górzysty etap. Kamil i Ulrike konsekwentnie i niezwykle wytrwale realizują swój cel, jakim jest pokonanie dystansu 2016 km na rowerach.

Na fanpage’u naszej akcji możecie obejrzeć filmik, pokazujący, w jak trudnych warunkach przyszło Kamilowi i Ulrike pokonywać kolejne kilometry.

rowery_8.6

W końcu, po długim czasie jazdy na rowerach w niełatwych warunkach, które naprawdę mocno dały się we znaki naszej ekipie, udało się dotrzeć do Jastrzębia Zdroju, gdzie czekało na nich iście królewskie powitanie. Przywitali ich kolejni wspaniali goście oraz sam Zastępca Prezydenta miasta. W dodatku na niebie wreszcie pojawiło się długo wyczekiwane słońce. Po raz kolejny uczestnicy wyprawy  spotkali się z wielką gościnnością, życzliwością i wsparciem ze strony innych. Dziękujemy!

rowery_8.1

rowery_8.2

rowery_8.7

rowery_8.9

rowery_8.8

rowery_8.10

O wizycie naszej ekipy w Jastrzębiu Zdroju możecie również przeczytać na oficjalnym portalu tego miasta.

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI