Data publikacji: 2016-07-31
Autor: Anna Górska
Za nami już dziewiąty dzień wyprawy rowerowej „W protezie na rowerze − bo liczy się droga”. To był bardzo trudny etap, ale Zakopane w końcu zdobyte! Zobaczcie, co po drodze spotkało naszych uczestników.

Tym razem nasi bohaterowie mieli do pokonania iście „królewski dystans”, rozpoczynający się w Jastrzębiu Zdroju, a kończący w stolicy polskich gór czyli w Zakopanem. Na ten dzień na uczestników czekało aż 166 km do przejechania na rowerach. Na starcie dołączyli do nich Darek, Dawid i Wojtek. Dziękujemy za zaangażowanie i za te wspólnie przejechane kilometry!

rowery_9.4

Już od samego początku każdy kolejny dzień wyprawy dostarcza naszej ekipie miłych niespodzianek. Tym razem, będąc w drodze do Zakopanego, zostaliśmy zaproszeni na trening drużyny Kuloodporni Bielsko Biała. Jest to zespół piłki nożnej osób po amputacjach lub z wrodzonymi wadami kończyn. Ich głównym celem jest aktywizacja sportowa ludzi niepełnosprawnych. Dla nas było to niezwykle motywujące doświadczenie, które dodało nam dodatkowej, pozytywnej energii i naładowało ogromną siłą do dalszej podróży.

Dziękujemy Bart Foto Sport za zdjęcia z tego wyjątkowego treningu!

rowery_9.3

rowery_9.5

rowery_9.6

rowery_9.7

A już w okolicach Zakopanego mieliśmy kolejnego, miłego gościa – Piotrka.

rowery_9.1

rowery_9.2

Na fanpage’u naszej akcji możecie obejrzeć filmik, w którym Kamil Misztal opowiada o tym, jak przebiegał ten niezwykle trudny, dziewiąty etap wyprawy rowerowej.

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI