Decathlon - firma, która zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę, zapewniając zarówno rowery, jak i resztę potrzebnego sprzętu. "> Decathlon - firma, która zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę, zapewniając zarówno rowery, jak i resztę potrzebnego sprzętu. " />
Data publikacji: 2016-07-20
Autor: Fundacja Legii
Partnerem głównym wyprawy została sieć sklepów Decathlon - firma, która zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę, zapewniając zarówno rowery, jak i resztę potrzebnego sprzętu.

PD1_7636

Wyprawa nie mogłaby się odbyć gdyby nie pomoc i zaangażowanie różnych podmiotów.

Partnerem głównym wyprawy została sieć sklepów Decathlon – firma, która zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę zapewniając zarówno rowery, jak i resztę potrzebnego sprzętu.

W Decathlonie, zatrudniającym na całym świecie 70 000 pracowników, wszyscy mają wspólny cel i misję: umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści, wynikających z uprawiania sportu. Najwyższej jakości produkty sprzedawane w Decathlonie przeznaczone są dla wszystkich pasjonatów, od początkujących do zaawansowanych sportowców.

Dziękujemy Decathlonowi za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji!

Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przekazania i odbioru sprzętu w Decathlonie na warszawskim Targówku.

Zobaczcie również naszą relację video.

PD1_7607 PD1_7611 PD1_7653


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI