Data publikacji: 2016-07-18
Autor: Fundacja Lagii
Poznaj naszego głównego bohatera - Kamila Misztala.

Kamil MisztalCześć! Nazywam się Kamil Misztal. Jako małe dziecko uległem ciężkiemu poparzeniu w wyniku którego 7 lat temu amputowano mi prawe podudzie. To trudne doświadczenie zmotywowało mnie do pomagania innym, którzy podobnie jak ja kiedyś, potrzebują pomocy.

FundacjaLegii-GotowiDoPomocy-Fundacja-Krok-Do-MarzeOd 3 lat prowadzę Fundację Krok do Marzeń, która zajmuje się zbieraniem środków na zakup protez, leczenie oraz rehabilitację. Pomimo braku nogi nadal jestem aktywny sportowo; gram w piłkę nożną dla osób po amputacjach oraz jeżdżę na rowerze. Pomimo przykrych zdarzeń z dzieciństwa nie poddaję się i z uśmiechem na twarzy podejmuję kolejne wyzwania.

Za kilka dni znów połączę pomaganie ze sportem i wyruszę rowerem w trasę 2016 km. Celem mojej podróży jest zebranie środków na sprzęt protetyczny dla moich kolegów z warszawskiej drużyny amp futbolu prowadzonej przez fundację Amp Active.

mapa rowerowa

Przyłączcie się do mnie na trasie i wesprzyjcie chłopaków!

Do zobaczenia!

Zapraszamy na profil facebookowy Fundacji Kamila: https://www.facebook.com/KrokDoMarzen/

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI