Data publikacji: 2016-07-21
Autor: Fundacja Legii
Podczas wyprawy Kamilowi będzie towarzyszył także jego fizjoterapeuta, trener personalny - Jakub Majewski. Przeczytajcie kilka słów o nim samym.

K. Majewski_1Nazywam się Kuba, pochodzę z Lublina. Od zawsze moją pasją był sport, zwłaszcza piłka nożna. Jestem aktywną osobą, najbardziej przeszkadza mi brak zajęć. Aktualnie pracuje jako trener/instruktor w klubie !CON Fitness oraz fizjoterapeuta koszykarskiej drużyny Start Lublin. Staram się pomagać ludziom w powrocie do zdrowia po kontuzjach, jak również w dochodzeniu do konkretnych sportowych celów.

Na swojej drodze spotkałem Kamila, któremu pomagałem przygotować się do swojej pierwszej rowerowej wyprawy na dystansie 1000 km. Zaraził mnie swoim zaangażowaniem, przez co i w tym roku przyjdzie nam wspólnie realizować jeszcze wyżej postawioną poprzeczkę. Pojedźmy wspólnie po marzenia dla Amp Futbolistów!

K. Majewski_2


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI