Data publikacji: 2016-07-19
Autor: Fundacja Legii
Przedstawiamy osobę, dzięki której spotkały się trzy fundacje, w wyniku czego doszło do rozpoczęcia współpracy między Fundacją Legii, Fundacją Krok do Marzeń oraz Fundacją Amp Active.

FundacjaLegii-GotowiDoPomocy-PatrycjaPlewka

Patrycja Plewka – psycholog, pasjonatka sportu, która na co dzień również porusza się dzięki protezie. Od początku przygotowań Patrycja stanowiła wsparcie mentalne dla Kamila i będzie tym wsparciem również w trakcie trwania wyprawy. Na pewnych odcinkach dołączy do niego również na rowerze. Dodatkowo Patrycja jest konsultantem ds. beneficjentów wyprawy, gdyż są podopiecznymi Fundacji Amp Active, której jest założycielką.
Fundacja Amp Active umożliwia rozwój osób, które są po amputacjach, wspiera aktywność sportową i wyrównywanie szans w społeczeństwie, a przede wszystkim spełnia i pomaga realizować marzenia, mając na uwadze indywidualne cele beneficjentów. Jest również założycielem drużyny amp futbolowej Lampart Warszawa, gdzie Kamil gra w drużynie razem z Marcinem i Mateuszem – beneficjentami wyprawy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony fundacji: www.ampactive.pl

P. Plewka_2


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI