Data publikacji: 2016-07-19
Autor: Fundacja Legii
Kamila w wyprawie będzie wspierała przyjaciółka Fundacji Legii, aktywistka społeczna i sportowa – Ulrike Fuhrmann. Przeczytajcie kilka słów, które napisała o sobie.

UliJestem Niemką z Bawarii, mieszkam w Polsce od 21 lat. Mam szczęśliwą i dużą rodzinę, trzy córki i syna i od miesiąca ukochanego czekoladowego labradora. Moją pasją jest sport, uprawiałam już chyba wszystkie możliwe sporty, ale ostatnie lata poświęciłam na sporty wytrzymałościowe, takie jak triatlon ale tylko Ironman i wyścigi adventure race czyli kajak, rower, bieganie na orientacje, rolki. Ostatnie dwa lata z uwagi na liczne kontuzje zmieniłam swój profil sportowy i poświęciłam się bez reszty kolarstwu i wioślarstwu. Zrozumiałam również, że oprócz sportu wielką radość sprawia mi pomoc osobom niepełnosprawnym czyli organizacja i pomoc w tworzeniu w Polsce sportu dla osób niepełnosprawnych. Teraz moim celem jest charytatywna wyprawa w Polskę na rowerze szosowym z Kamilem, który jest niepełnosprawnym sportowcem. Razem z rowerowych siodełek będziemy podziwiali piękne polskie krajobrazy i zbierali środki na zakup dwóch dynamicznych protez.

Uli_1


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI