Data publikacji: 2016-08-07
Autor: Anna Górska
Już teraz masz niepowtarzalną okazję, żeby wejść w posiadanie koszulek, w których zawodnicy Legii Warszawa rozegrali mecz III rundy eliminacji UEFA Champions League z AS Trenčín.

Nasza fundacja  licytuje koszulki Michała Pazdana, Bartosza Bereszyńskiego, Michała Kucharczyka, Igora Lewczuka i Michała Kopczyńskiego. Cel to zbiórka pieniędzy dla beneficjentów akcji „W protezie na rowerze − bo liczy się droga” − Marcina i Mateusza. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu protetycznego, dostosowanego do wysokiej aktywności sportowej dla dwóch młodych, niepełnosprawnych zawodników drużyny, prowadzonej przez Fundację Amp Active. To właśnie dzięki Wam nasi beneficjenci będą mogli wrócić do aktywnego życia i realizacji kolejnych sportowych marzeń, a także do funkcjonowania na co dzień bez ograniczeń.

Partnerem akcji jest Decathlon Polska.

Zapraszamy do licytacji!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI