Data publikacji: 2016-11-22
Autor: Fundacja Legii
Beneficjenci letniej akcji "W protezie na rowerze" dzięki zbiórce pieniędzy spełnią swoje marzenia o nowym sprzęcie protetycznym. Wszystkie formalności zostały spełnione, a Mateusz i Marcin dokonują pierwszych sprzętowych przymiar

Pierwsze testy stopy ma za sobą Mateusz Żebrowski. Świetna dynamika, swoboda w poruszaniu, miękki, bardziej płynny chód. To ważne szczególnie przy aktywnym trybie życia jaki prowadzi Mateusz. Dzięki takiemu zaopatrzeniu Mateusz może przemierzać większe dystanse w komforcie, jeździć na rowerze, a przede wszystkim wykonywać najprostsze czynności takie jak wchodzenie po schodach czy schodzenie z górki w większej stabilizacji.

image9 image8

Marcin, drugi z beneficjentów wyprawy “W protezie na rowerze”, również jest po wstępnych przymiarkach protezy. Sprzęt specjalnie przystosowany do umożliwienia Marcinowi biegania jest spełnieniem jego marzeń. Dzięki niemu będzie mógł on na równi rywalizować z osobami pełnosprawnymi. Podczas spotkania z protetykiem dobieraliśmy komponenty, które zapewnią komfort biegu. Marcin ma już plany, które zamierza realizować krok po kroku! Jesteśmy pod wrażeniem i trzymamy kciuki! Już niebawem Marcin będzie mógł rozpocząć treningi biegowe!

image4 image2

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI